Bitmemiş İşler Atölyesi

Bitmemiş İşler Atölyesi

Geçmişte hissettiklerimiz ve inandıklarımız çoğu kez şimdi kurduğumuz ilişkilerde yeniden ortaya çıkar. Geçmişimiz duygusal acılar ve hayal kırıklıkları içeriyorsa, geçmiş gizlice bugünün gemisine biner. Yarım kalmış hesapları bugünün ilişkilerine taşıyarak kapatmak isteriz. 
Geçmişimizin, hayat gemimizdeki zorunlu ve mahir bir kaçak yolcu olduğunu idrak ettiğimizde durumun farkındayız demektir. Farkındalık; gemimizdeki yasa dışı ve ağır yükü denize boşaltarak, güven içinde ŞİMDİ limanına gitmek için bize eşlik eder. 
Gerçek ve içten ilişkiler kurabilmemiz için geçmişin yüklerinden kurtulmamız ve ŞİMDİ’ye ulaşabilmemiz gerekir. Sorunların ne kadarının çocukluğumuza ait, ne kadarının yetişkinliğimizle ilişkili olduğunu anlayabilmek ve geçmişte olanları geçmişte bırakarak yeni, yeniden kendimize ait yaşam öyküsü yazmak mümkün. Yeter ki içimizdeki madeni kazmaktan vazgeçmeyelim. 
Geçmişimizin hesaplarını kapatmak, yarım kalan meseleleri ve bitmemiş işleri tamamlayarak ŞİMDİ limanında daha güvenli ve yeni bir yaşam öyküsü yazmak isteyenleri atölye çalışmamıza bekleriz..
 
Ayrıntılı bilgi ve kayıt için
0 536 460 00 86
0 216 334 86 16